Vyzkoušejte tuto skvělou kombinaci banán, mango, špenát, máta, chlorella, maca a kokosové mléko. Kvalitní a zdravé suroviny plné příznivých látek. Smoothie plné energie.

1 banán

Banán obsahuje tři přírodní cukry – cukrózu, fruktózu a glukózu kombinovanou s vlákninou. Banán dává okamžitou podpůrnou dávku energie.

1/2 – 1 mango

Je výtečným zdrojem vitaminů A, C, beta karotenu, draslíku a vlákniny. Obsahuje málo tuku a sodíku.

větší hrst Baby špenát

Obsahuje mnoho vitamínů (C, E, K) a minerálů.

1 snítek máty

1 polévková lžíce Maka

prášek z maca peruánské je užásná superpotravina. Oodporuje spalování tuků a zvyšuje sílu a vytrvalost

1 lžička Chlorella

Chlorela je řasa fungující jako vysoce účinný detoxikant. Má vynikající schopnost fixovat a vylučovat toxiny z těla.

1 šálek kokosového nebo mandlového mléka

Dokonalá alternativa klasického mléka pro vegany, vegetariány a osoby citlivé na laktózu a lepek.

Připravte si všechny potřebné ingredience. Dejte je do mixéru. Mixujte 1-2 minuty do hladka.

Díky svému složení je toto smoothie plné energie a je také vhodné pro detoxikaci organismu. Tu podporuje Chlorella a špenát. Toto smoothie je velmi bohaté na vitamíny. Zapomeňte na různé tabletové vitamínové přípravky. Doplňte vitamíny z ovoce ve chutném smoothie.

Zajímavou alternativou místo Chlorelly je potravinový doplněk Blendea SUPERGREENS – směs zeleného ječmene, mladé pšenice, chlorelly a spiruliny. Přečtěte si článek o Blendea SUPERGREENS

Doplňky do smoothie

  • Facebook
  • Twitter

Každé smoothie je vždy o něco vylepšit. Nejčastěji se používají různé potravinové doplňky a superpotraviny jako jsou semínka Chia, prášek Spirulina,  Chlorella nebo zelený ječmen. Můžete využít také potravinový doplněk Blendea SUPERGREENS – což je směs zeleného ječmene, mladé pšenice, chlorelly a spiruliny. Tyto superpotraviny detoxikují organismus, zlepšují trávení, posilují imunitu, zabraňují překyselení a omezují pocit únavy.

Sportovci si do smoothie velmi často přidávají různé druhy proteinů, aminokyselin a garnierů. Tyto přípravky pomáhají pro lepší výkon, nárust svalů a účinou regeraci svalů a celého těla po sportovním výkonu. Můžete si vybrat z různých druhu proteinů z potravin ( chia, dýňový, hrachový ), které využijí vegetariáni a vegani. Velmi často se využívá také konopný protein.

V nabídce jsou také proteiny a suplementy se syrovátkovým proteinem a BCAA v různých populárních příchutích jako je vanilka, jahoda nebo čokolá, které můžete výborně kombinovat s chutí původního smoothii.