To je barvička. Co říkáte? Ostružiny jsou ne úplně oblíbené, přednost například dostávají borůvky nebo maliny. Ano, ostružiny pokud nejsou úplně zralé jsou kyselejší, ale jejich přínost pro zdraví z nich dělá nedoceněnou hvězdu našich kuchyní.

Plody ostružin obsahují různé vitaníny a prospěšné prvky:

  • vitamín C,
  • vitamíny skupiny B,
  • fosfor, železo, hořčík a vápník.

Ostružiny pomáhají cévnímu systému, doporučují se konzumovat při arterioskleróze, křečových žilách, hemoroidech a při poruchách erekce. Ostružiny také podporují regeneraci a povzbuzují imunitu.

1 šálek ostružin

Ostružiny podporují regeneraci a povzbuzují imunitu. Plody ostružin obsahují vitaníny a prospěšné prvky: vitamín C, vitamíny skupiny B, fosfor, železo, hořčík a vápník.

 

1 banán

Banán obsahuje tři přírodní cukry – cukrózu, fruktózu a glukózu kombinovanou s vlákninou. Banán dává okamžitou podpůrnou dávku energie.

1 šálek kokosového nebo mandlového mléka

Dokonalá alternativa klasického mléka pro vegany, vegetariány a osoby citlivé na laktózu a lepek.

Datle

4 – 7 kusů, dle vaší chuti
  • Facebook
  • Twitter
Ostružiny můžete použít čerstvé nebo zmražené. Mléko kokosové nebo mandlové? Je jen na Vás jaké vyzkoušíte. Za mne lepší v této kombinaci kokosové.

Příprava opět velmi jednoduchá. Vše se dá mixéru a mixujte do hladka

Blendea SUPERGREENS

  • Jedinečná kombinace BIO zelených superpotravin v jednom produktu

Blendea SUPERGREENS je směsí zeleného ječmene, mladé pšenice, chlorelly a spiruliny.

Tyto superpotraviny detoxikují organismus, zlepšují trávení, posilují imunitu, zabraňují překyselení a omezují pocit únavy. Jen jedna lžička denně zajistí vašemu tělu přísun důležitých látek pro pevné zdraví.

Přidejte si každý den lžičku Blendea SUPERGREENS do smoothie!