Inspirace a informace

www.smoothiemix.cz je informační web, který si dal za cíl zmapovat oblast kuchyňských mixérů na českém trhu a přiblížit Vám jejich parametry a využití. A zároveň Vás inspirovat. To vše se specializací na smoothie: zdravý ovocno – zeleninový nápoj.

Provozovatel webu

Michal Kudrna
IČO: 76077161

Máte dotaz nebo připomínku? Napište mi: michal@smoothiemix.cz

Na webu jsou sem tam nějaké ceny a různé odkazy. Udělejme si v tom jasno. Nic neskrýváme 🙂 A budu rád pokud mi napíšete nějaký tip, nějaký tajný tip na skvělé smoothie.

Spolupráce

Máte tip na zajímavý recept na smoothie nebo na něco jiného chutného z mixéru a chcete se pochlubit? Pošlete nám ho, rádi ho zveřejníme.

Ceny

U recenzí a představení různých mixérů jsou uvedené ceny. Tyto ceny jsou převzaté z internetových obchodů, ceny si sami nevymýšlíme. Jsou uvedeny včetně DPH. Jsou aktuální v den zveřejnění příspěvku. Jednotlivé internetové obchody mohou ceny průběžně měnit.

Jsou uváděny pouze pro Vaši lepší orientaci a představu o jednotlivých produktech.

Odkazy

U některých produktů a služeb, o kterých zde na www.smoothiemix.cz píšeme a představujeme je, jsou uvedeny provizní odkazy ( affiliate odkazy). Co to znamená? Pokud si po kliknutí na takový odkaz něco koupíte, my dostaneme malou provizi z každého vašeho nákupu. Vy ale neplatíte nikdy nic navíc, ceny jsou stejné. Provize nám je vyplácena vždy z marketingového rozpočtu firmy, která produkty a služby prodává, například podobně jako reklama.
Podívejte se také

Podívejte se také na naše další projekty: