Jednoduchá kombinace, která v horkém létě výtečně osvěží. Může také sloužit jako základ pro Vaše další experimenty se smoothie 🙂

1 šálek malin

1 šálek vody

Vše společně umixujte a pochutnejte si.

Nebo … Tím to teprve začíná: V létě můžete přidat několik kostek ledu nebo použít zásoby mražených malin.

Přijde Vám málo bohaté na suroviny? Můžete přidat další lesní drobné ovoce  – borůvky a ostružiny. Jen trochu změní barvu … Něco jako borůvkové smoothie.

Mohlo by to být kyselé? Mohlo, můžete něčím přisladit, například med nebo javorový sirup. Další inspiraci na sladší smoothie naleznete v článku S čím osladit smoothie aneb někdo to rád sladké.

Ani zde to nekončí. Místo vody můžete dát šálek mandlového mléka. Kdo má rád jogurt může místo mléka dát jogurt a bude mít super svačinu. A další a další kombinace, ale to už by bylo jiné smoothii …

Blendea SUPERGREENS

  • Jedinečná kombinace BIO zelených superpotravin v jednom produktu

Blendea SUPERGREENS je směsí zeleného ječmene, mladé pšenice, chlorelly a spiruliny.

Tyto superpotraviny detoxikují organismus, zlepšují trávení, posilují imunitu, zabraňují překyselení a omezují pocit únavy. Jen jedna lžička denně zajistí vašemu tělu přísun důležitých látek pro pevné zdraví.

Přidejte si každý den lžičku Blendea SUPERGREENS do smoothie!

Doplňky do smoothie

  • Facebook
  • Twitter
Každé smoothie je vždy o něco vylepšit. Nejčastěji se používají různé potravinové doplňky a superpotraviny jako jsou semínka Chia, prášek Spirulina,  Chlorella nebo zelený ječmen. Můžete využít také potravinový doplněk Blendea SUPERGREENS – což je směs zeleného ječmene, mladé pšenice, chlorelly a spiruliny. Tyto superpotraviny detoxikují organismus, zlepšují trávení, posilují imunitu, zabraňují překyselení a omezují pocit únavy.
Sportovci si do smoothie velmi často přidávají různé druhy proteinů, aminokyselin a garnierů. Tyto přípravky pomáhají pro lepší výkon, nárust svalů a účinou regeraci svalů a celého těla po sportovním výkonu. Můžete si vybrat z různých druhu proteinů z potravin ( chia, dýňový, hrachový ), které využijí vegetariáni a vegani. Velmi často se využívá také konopný protein. V nabídce jsou také proteiny a suplementy se syrovátkovým proteinem a BCAA v různých populárních příchutích jako je vanilka, jahoda nebo čokolá, které můžete výborně kombinovat s chutí původního smoothii.