Vitamíny a energie. Skvělá chuť a síla. To je jednoduchá, ale výživná charakteristika nového smoothie. Kombinace banámu a ananasu se superpotravinami zázvorem a chia semínky.

1 banán

Banán obsahuje tři přírodní cukry – cukrózu, fruktózu a glukózu kombinovanou s vlákninou. Banán dává okamžitou podpůrnou dávku energie.

1 ananas ( menší ) nebo 1/2 velkého

Bohatý zdroj vitamínů a minerálních látek.

  • ulevuje slinivce břišní
  • odvodňuje, odbourává otoky
  • pomáhá při střevních poruchách a průjmech

Zázvor

Zázvor má antibakteriální a protizánětlivé účinky. Pomáhá při žaludečních, cestovních a těhotenských nevolnostech. Léčí rýmu a chřipku. Snižuje cholesterol, stimuluje krevní oběh a podporuje redukci váhy.

1 lžíce chia semínek

Chia jsou bohaté na antioxidanty, vápník, minerály a omega-3 nenasycené mastné kyseliny. Pomáhají proti únavě i pocitu hladu. Představují vynikající zdroj energie

150 ml kokosového mléka

150 ml vody

Připrtavíme si suroviny. Množství zázvor volíme dle vlastní chuti ( minimálně cca 1 lžičku nastrouhaného zázvoru ), někomu větší množství nemusí sedět, docela zahřeje 🙂

Suroviny dáme do mixéru a mixujeme do hladka. Smoothie Vám dodá energii a množství vitamínů a minerálů.

Blendea SUPERGREENS

  • Jedinečná kombinace BIO zelených superpotravin v jednom produktu

Blendea SUPERGREENS je směsí zeleného ječmene, mladé pšenice, chlorelly a spiruliny.

Tyto superpotraviny detoxikují organismus, zlepšují trávení, posilují imunitu, zabraňují překyselení a omezují pocit únavy. Jen jedna lžička denně zajistí vašemu tělu přísun důležitých látek pro pevné zdraví.

Přidejte si každý den lžičku Blendea SUPERGREENS do smoothie!

Přečtěte si také naše tipy, co přidat zdravého do smoothie:

Doplňky do smoothie

  • Facebook
  • Twitter
Každé smoothie je vždy o něco vylepšit. Nejčastěji se používají různé potravinové doplňky a superpotraviny jako jsou semínka Chia, prášek Spirulina,  Chlorella nebo zelený ječmen. Můžete využít také potravinový doplněk Blendea SUPERGREENS – což je směs zeleného ječmene, mladé pšenice, chlorelly a spiruliny. Tyto superpotraviny detoxikují organismus, zlepšují trávení, posilují imunitu, zabraňují překyselení a omezují pocit únavy.
Sportovci si do smoothie velmi často přidávají různé druhy proteinů, aminokyselin a garnierů. Tyto přípravky pomáhají pro lepší výkon, nárust svalů a účinou regeraci svalů a celého těla po sportovním výkonu. Můžete si vybrat z různých druhu proteinů z potravin ( chia, dýňový, hrachový ), které využijí vegetariáni a vegani. Velmi často se využívá také konopný protein.

V nabídce jsou také proteiny a suplementy se syrovátkovým proteinem a BCAA v různých populárních příchutích jako je vanilka, jahoda nebo čokolá, které můžete výborně kombinovat s chutí původního smoothii.